“Поки у Зеленського готувались до зради“: Ляшко назвав імена шістьох загиблих в листопаді воїнів ЗСУ

Протягом листопада 2019 року на Донбасі загинули шість українських військових. Про це повідомив колишній народний депутат та лідер Радикальної партії Олег Ляшко на своїй сторінці в соцмережі.

“Поки у Зеленського готувались до зради“: Ляшко назвав імена шістьох загиблих в листопаді воїнів ЗСУ - today.ua

"В листопаді, поки у Зеленського готувалися до нормандської зради, ми втратили 6 воїнів-Героїв. Країна має знати їх: Герман Бродніков, Геннадій Моторін, Юрій Хомік, Артем Соколов, Євген Коростельов, Олексій Капустян. Спіть спокійно, хлопці. Не пробачимо, помстимося, - написав Ляшко.

Він також доповнив свій допис хештегом #ні_капітуляції, який почав широко використовуватись в Україні на тлі початку відведення військ ЗСУ на Донбасі.

Нагадаємо, Ляшко вважає, що влада хоче посадити його в тюрму, бо нібито боїться, що він стане для суспільства прикладом боротьби зі “зрадниками України”. Про це він заявив в Апеляційному суді Києва 28 листопада, коли розглядалась скарга Бориспільської прокуратури про зміну запобіжного заходу для Ляшка. На переконання Ляшка, прокуратура вимагає його арешту через страх, що кожен українець буде “гнати владу і брати її на вила”.