“Гнати владу“: Ляшко впевнений, що його хочуть посадити через страх, що він стане прикладом для людей

Олег Ляшко, колишній нардеп і лідер Радикальної партії, який вчинив бійку з нардепом від "Слуги народу" Андрієм Герусом, вважає, що влада хоче посадити його в тюрму, бо нібито боїться, що він стане для суспільства прикладом боротьби зі "зрадниками України". Про це Ляшко заявив в Апеляційному суді Києва, який вчора, 28 листопада, розглядав скаргу Бориспільської прокуратури про зміну запобіжного заходу для Ляшка.

“Гнати владу“: Ляшко впевнений, що його хочуть посадити через страх, що він стане прикладом для людей - today.ua

Політик зачитав фрагмент апеляційної скарги прокурорів із поясненнями, чому, на їхню думку, Ляшко має сидіти у тюрмі.

"В апеляційній скарзі прокурорів написано: Ляшко є достатньо відомою у суспільстві особою та може бути прикладом для наслідування іншими особами, а тому застосування до нього більш м’якого запобіжного заходу створює серед населення відчуття безкарності та уникнення відповідальності, що у свою чергу може стати поштовхом для вчинення іншими особами аналогічних злочинів", – прочитав Ляшко документ з поясненнями прокуратури, із яким вона звернулася до Апеляційного суду.

Таким чином, на переконання Ляшка, прокуратура вимагає його арешту через страх, що кожен українець буде "гнати владу і брати її на вила".

"Головна причина, чому я маю сидіти у тюрмі: щоб люди не брали з мене приклад, не гнали владу в шию і не боролися проти зрадників Герусів, як це роблю я. Вони хочуть посадити мене в тюрму, бо бояться, що Ляшко стане прикладом для всіх інших", – додав "радикал".

Нагадаємо, вчора, 28 листопада, суд відмовився брати під варту Ляшка і залишив його на поруках двох нардепів.