“Поки надбавку не отримає останній лікар“: Зеленський пообіцяв контролювати виплати медикам, які борються з коронавірусом

Автор: Оксана Житнюк

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв проконтролювати питання виплат надбавок медпрацівникам, які борються з коронавірусом, поки їх не отримає останній лікар. Про це глава держави заявив під час наради в Офісі президента.

“Поки надбавку не отримає останній лікар“: Зеленський пообіцяв контролювати виплати медикам, які борються з коронавірусом - today.ua

Так, міністр охорони здоров'я Максим Степанов доповів Володимиру Зеленському, що вже в половині областей України виплатили обіцяні надбавки лікарям.

Зокрема, за словами глави МОЗ, вже 12 областей України на 100% виплатили надбавки до зарплат за березень медикам, які борються з COVID-19.

Решта регіонів, за словами Степанова, наразі проводять фінальні розрахунки. У деяких областях України вже починаються виплати надбавок за квітень - наприклад, Чернівецькому обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вже надали для цього близько 19 мільйонів гривень.

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

В Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир: названо ціни на житло в областях

Зеленський наголосив, що триматиме це питання на власному контролі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Я буду тримати питання доплат лікарям на контролі, поки свої надбавки за таку важку і відповідальну роботу не отримає останній лікар, який бореться з коронавірусом", - запевнив глава держави.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, які виплати обіцяють медикам, що працюють із хворими на коронавірус.