Не довго горювала: Лоліта Мілявська полетіла на відпочинок з молодим коханцем

Лоліту Мілявську, відому російську співачку, помітили в бізнес-залі аеропорту "Шереметьєво" в Москві в компанії таємничого незнайомця. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Не довго горювала: Лоліта Мілявська полетіла на відпочинок з молодим коханцем - today.ua

За повідомленнями очевидців, Лоліта виглядала спокійною і щасливою поруч із своїм новим супутником, якого описали як респектабельного 45-річного чоловіка. Разом Лоліта і незнайомець вилетіли до Ізраїлю.

Слід зазначити, що після розлучення з Дмитром Івановим співачка не раз зізнавалася, що готова до нових стосунків, але хоче в першу чергу відпочити від усього і просто насолоджуватися життям і творчістю.

"Поки не відбудеться якихось глобальних моментів, і на моєму пальці не засяє каблучка, не бачу сенсу щось коментувати і розповідати, адже часом навіть не знаєш, що буде завтра... Ми дійсно тільки приземлилися в Ізраїлі. І мені найбільше в даний момент хочеться спокою і тиші", - прокоментувала Лоліта.

Як відомо, Лоліта була у шлюбі 5 разів, а останній її союз тривав майже 9 років. Скандальний шлюборозлучний процес з Дмитром Івановим все ще триває, Лоліта має намір визнати цей шлюб фіктивним. Іванов 2 роки приховував від співачки наявність коханки, на яку він витрачав гроші Лоліти.

Нагадаємо, раніше Лоліта Мілявська випадково “засвітила” нового чоловіка, з яким відпочивала в Дубаї.