Півмільйона vs 10 тисяч грн: співробітники “Укрзалізниці“ влаштовують забастовки

Автор: Оксана Житнюк

Співробітники "Укрзалізниці" попереджають, що можуть почати забастовки, якщо їм не підвищать зарплати. Про це повідомляють українські ЗМІ.

Півмільйона vs 10 тисяч грн: співробітники “Укрзалізниці“ влаштовують забастовки - today.ua

Співробітники "Укрзалізниці" заявили, що керівництво держпідприємства отримує величезні премії та позбавляє їх бонусів. На тлі цього залізничники вимагають від дирекції виплатити їм тринадцяту зарплату, а також підвищити оклади, як це раніше було обіцяно.

Крім того, колектив "Укрзалізниці" вимагатиме відставки керівництва.

Вони розповіли, що після підвищення зарплати в липні на 10% їм знизили премію до 10%. При цьому керівництво досить лаконічно пояснило причину такого рішення - "важкі часи". Але в той самий час керівнику "Укрзалізниці" нараховують зарплату щодня. На місяць він має близько 0,5 млн грн. У цей час співробітники компанії в середньому отримують близько 10 тис. грн на місяць.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В соцмережах співробітники "Укрзалізниці" вже влаштували флешмоб. Далі вони планують провести всеукраїнську акцію протесту. Також співробітники хочуть добитись зміни керівництва "Укрзалізниці".

Нгадаємо, раніше у Зеленського розповіли про майбутнє “Нафтогазу” і “Укрзалізниці”. Зокрема, позаштатний радник президента Володимира Зеленського Олег Устенко заявив, що великі держкомпанії, які є монополістами в Україні, потрібно розділяти на частини і продавати.