Переломи і струс мозку: горе-батько побив трьох дітей на Херсонщині

123
Переломи і струс мозку: горе-батько побив трьох дітей на Херсонщині - today.ua
Фото: news.pn

Троє синів разом з мамою потрапили до лікарні на Херсонщині після того, як батько покарав неслухняних дітей. Спочатку 29-річний чоловік втік, але потім сам пішов до райвідділу. Запевняє, що не знає, звідки взялися побої і переломи.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

До лікарні потрапили чотирирічний Валік з двома братиками, Давидом та Єгором, і мамою. Усі діти з побоями.

«На тулубі, на кінцівках виявлені садна, синці і у 3-річної дитини виявлено перелом ключиці. У маленької чотиримісячної дитини виявлено гематому шиї», — зазначає головний лікар Херсонської обласної дитячої лікарні Інна Холоняк.

За словами матері потерпілих, того вечора з чоловіком гостювали у сусідів.  Дітей залишили удома самих. Постійно навідувалися. Спочатку ходив чоловік. А потім пішла і вона.

«Прихожу, а вони побиті. Одного нема, заховався, весь в синцях, плакав. Дитячий коник був розірваний, переламані штахети. Він почав падати на коліна, прости: «Це не я робив». Почав вени різати собі при дітях, кулаками битися», — каже мама хлопчиків.

29-річний тато Валіка запевняє, пригадує лише, як вдарив один раз  старшого. За те, що малі вдома вчинили безлад і поламали іграшки. До цього, каже, руки на дітей не підіймав.

«За старшого я в міліції пояснення сьогодні давав. Що дав дитині по губах, я ж не знав, що так вийде. Це ж не то, шо я кулаком дитину. Вони завжди в кутку стоять у мене», — пояснює батько.

Наразі чоловік — фігурант кримінального провадження. Але відбудеться хіба штрафом чи виправними роботами.

Мати дітей Катерина каже, що до чоловіка не повернеться. І не вибачить. Але йти їй нікуди. Хіба що медики деякий час дозволили пожити з дітьми у лікарні.

Раніше повідомлялося, що на Тернопільщині на очах у дитини чоловік вбив матір та бабусю.

загрузка...