Патріарх Філарет “благословив“ Зеленського на боротьбу зі злом

Святійший патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав кандидата на посаду президента України Володимира Зеленського з перемогою на виборах та нагадав про відповідальність за долю кожного громадянина та країни в цілому. Про це Філарет написав у Фейсбуці.

Патріарх Філарет “благословив“ Зеленського на боротьбу зі злом - today.ua

За словами Філарета, у день інавгурації Господь покладе на Зеленського велику відповідальність й він дасть присягу боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Батьківщини та добробут українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України та законів, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі.

Патріарх привітав Володимира Зеленського із перемогою та висловив сподівання, що той продовже державницький, проєвропейський і євроатлантичний курс Україн, виправдовуючи довіру українців, які боронили на Майдані та захищають згадані цінності на війні з російським агресором.

На думку Філарета, переважна більшість співгромадян віддала голоси за Зеленського, бо прагнула миру та більш рішучої боротьби з корупцією.

"Корупція - страшна біда, яка роками роз’їдає нашу державу, підриває довіру не лише власних громадян, але й міжнародних партнерів. Сподіваюся, що Ви матимете сили кардинально змінити ситуацію та розпочнете реальну боротьбу з цим злом", - зазначив Святійший патріарх.

Окрім того, він нагадав, що продовжується російська агресія проти країни, а ворог не полишає підступних планів затягнути Україну до імперії, зробивши своїми васалами.

"Тому зараз нам надзвичайно потрібна єдність і національна консолідація", - написав Філарет.

"Консолідація всіх проукраїнських і державницьких сил в ім’я кращого майбутнього України, кожної людини – стане першим Вашим завданням на посаді. І Церква та я, як Патріарх, готовий допомагати Вам у цьому", - підкреслив патріарх Київський і всієї Руси-України, висловивши переконання, що Володимиру Зеленському вистачить сил і мудрості достойно виконувати функції глави держави, гаранта Конституції та Верховного головнокомандувача, а також відстояти національний суверенітет, відновити територіальну цілісність України та спільними зусиллями зробити її процвітаючою і європейською країною.

Патріарх Філарет “благословив“ Зеленського на боротьбу зі злом Патріарх Філарет “благословив“ Зеленського на боротьбу зі злом Патріарх Філарет “благословив“ Зеленського на боротьбу зі злом

Нагадаємо, раніше перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко зазначила, що команда Володимира Зеленського за добу встигла повністю змінити свої передвиборчі обіцянки.

Також ми писали про те, що президент РФ Володимир Путін не планує вітати Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах в Україні.