Оля Полякова розповіла, як схудла: співачка відмовилася всього від двох продуктів

Оля Полякова завжди виглядає стрункою і привабливою. А все тому, що зірка не перестає тренуватись і неабияк змінила свій раціон харчування. Співачка поділилася інформацією і розповіла, що заради схуднення повністю відмовилася від мучного і молочного. Оля Полякова навіть забрала шорти у своєї старшої дочки, так як її одяг став для артистки занадто великий.

Оля Полякова розповіла, як схудла: співачка відмовилася всього від двох продуктів - today.ua

Крім того, Полякова показала, як починається її ранок. Співачка тренується у компанії гарного молодого тренера, який не дає їй спуску. Оля Полякова робить комплекс вправ на стегна і ноги. Насправді, вправи не складні, але головне не розслаблятися і виконувати їх систематично, тоді буде видно результат. І звичайно ж, пам'ятати про харчування. Адже з допомогою одного спорту так швидко схуднути дуже складно.

Напередодні артистка опублікувала у своєму блозі дуже цікаве фото з питанням про те, хто ж з її підписників їсть на ніч. Співачка в яскравому червоному вбранні склала руки, як у молитві. Фанати оцінили спокусливий образ співачки, яка позує перед камерою без білизни. Лише тонка смужка червоної тканини прикрила всі найінтимніші місця Полякової.

https://www.instagram.com/p/B4zrojFHEMQ/

Раніше ми повідомляли про те, що Оля Полякова, яка стала суддею в новому сезоні вокального проекту "Х-фактор" на телеканалі СТБ, запропонувала своїй колезі по шоу Насті Каменських помірятися бюстами.

Також Оля Полякова розповіла про поповнення в їх великому сімействі і поскаржилася на те, що їй дуже важко справлятися з двома вихованцями.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua