Скрізь паскудить: Оля Полякова поскаржилася на подарунок молодшої дочки, краще б захотіла останній iPhone

Оля Полякова розповіла про поповнення в їх великому сімействі і поскаржилася на те, що їй дуже важко справлятися з двома вихованцями. Як виявилось, її молодша 8-річна дочка Аліса замовила на день народження кішку особливої породи. Зіркова мама пропонувала купити дівчинці останній айфон, але дитина відмовився.

Скрізь паскудить: Оля Полякова поскаржилася на подарунок молодшої дочки, краще б захотіла останній iPhone - today.ua

Так, у будинку Полякової з'явилася кішка-"бенгалка". Тварині вже два місяці, вона скрізь стрибає і паскудить, поскаржилася артистка журналістам під час зйомок новорічного шоу "Привіт, 20-ті!" каналу "Україна".

Співачка Оля Поляковая розповіла також, що до появи екзотичного кота в будинку, улюбленицею була Мімі - білосніжний померанський шпіц.

"Мімі ходить в туалет скрізь, крім вулиці, - скаржиться Полякова. - А тепер у нас ще є котик, який робить те ж саме. Такий прекрасний у нас будинок".

Зірка зізналася, що зовсім не хотіла цю кішку. Але не змогла відмовити дочці і тепер в їх родині живе ще один вихованець. А коли дочка просить новий айфон, Полякова пропонує Алісі грати в ігри "на своїй кішці".

Скрізь паскудить: Оля Полякова поскаржилася на подарунок молодшої дочки, краще б захотіла останній iPhone

Як ми повідомляли раніше, Оля Полякова вразила шанувальників стрункою фігурою. Зірка похвалилася результатом схуднення, розповівши шанувальникам, що скинув п'ять кілограмів.

Також Полякова, яка нещодавно заявила про створення власної політичної партії, повеселила своїх передплатників в Instagram забавним фотоколажем. На знімку артистка з'явилася у вигляді "служниці народу" з булавою в руці.

ДЖЕРЕЛОvesti.ua