Оля Полякова розповіла невідомі факти про свого батька

901
Оля Полякова розповіла невідомі факти про свого батька - today.ua

Українська співачка і актриса Оля Полякова демонструє відмінне почуття гумору не лише на сцені, але і на сторінках соціальних мереж. Цього разу зірка опублікувала в Instagram фото, на якому Фредді Мерк’юрі йде за руку з ефектною блондинкою. Супутниця рок-музиканта дуже схожа на маму Олі Полякової, що важко не помітити.

“Моя мама @svitusyapolyakova з Фреді! Я говорила вам, що мій батько був музикант?”- підписала фото Оля, натякнувши на родинні зв’язки з солістом групи Queen.

Таким чином, співачка не на жарт заінтригувала своїх фанатів питанням “Хто ж насправді на фото?”. Насправді поруч з Фреді Меркьюрі йде його подруга Барбара Валентин.

Підписники оцінили жарт зірки і вирішили підтримати настрій Олі в коментарях.

“Ноги і зуби у Вас тоді явно не в тата”, “А як ти у паспорті записана? Ольга Фаррухівна або Ольга Фредівна?”, “Саме тому твоє шоу завжди шоу маст го он”, “Так ось звідки у неї такий голос”, “А Сердючка — це твоя хрещена мама”, ” Фреді спав тільки з чоловіками!”, “Полякова жартівниця”, – зазначили фоловери.

Нагадуємо, що з 1 березня в українських кінотеатрах можна подивитися другу частину комедії «Свінгери-2», в якій одну з головних ролей грає Оля Полякова.

Today.ua повідомляв, що Оля Полякова зворушливо привітала доньку з 14-річчям.