”Нова Пошта” потрапила у скандал

2723
"Нова Пошта" потрапила у скандал - today.ua

Міжнародна доставка “Нової Пошти” (Nova Poshta Shopping) – це легка доставка в Україну товарів з онлайн-магазинів США, Великобританії та Польщі за принципом форвардинга. Форвардинг від “Нової Пошти Інтернешнл” надає можливість замовити товар без посередників і отримати повний супровід на замовлення, включаючи доставку останньої милі. Додаткові переваги нового сервісу: безкоштовний трекінг через зручні канали: особистий кабінет на сайті через мобільний додаток та email-інформування через sms і месенджер Viber.

Але, виявляється, не все так ідеально. Клієнт, зробивши замовлення на AMAZON, з вини “Нової Пошти” залишився і без свого замовлення, і без грошей. Свою історію клієнт розмістив у “Фейсбуці”.

Пост зі скаргою на міжнародну доставку “Нової Пошти” викликав резонанс у користувачів соціальної мережі “Фейсбук”. На адресу “Нової Пошти” посипалися негативні відгуки.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року “Нова Пошта” підвищила тарифи для клієнтів на 11-25%. Тoday.ua повідомляли, що за минулий рік “Нова Пошта” встановила рекорд за кількістю доставок – 174 млн посилок. Крім того, у 2018 році було відкрито близько 350 нових відділень і встановлено понад 200 поштоматів по Україні.

Нещодавно стало відомо, як “Нова Пошта” наживається на своїх клієнтах.

загрузка...