Нова мобільна послуга: українці зможуть змінити оператора без зміни номеру телефона

1404
Нова мобільна послуга: українці зможуть змінити оператора без зміни номеру телефона - today.ua
Фото:dsnews.ua

З 1 травня 2019 року українці зможуть змінювати мобільного оператора, але при цьому залишати свій попередній абонентський номер включно з кодом. Запуск нової послуги MNP (Mobile Number Portability) вже анонсували три найбільші мобільні оператори України – “Київстар”, “lifecel Україна” та “Vodafone Україна”.

Абонентам, що захочуть скористатись послугою, необхідно буде лише зареєструватися в оператора, від якого вони переносять номер. Це можна буде зробити в режимі онлайн. Контрактним клієнтам цю процедуру проходити не потрібно. Після реєстрації варто заповнити заявку на зміну оператора. Після її схвалення оператор інформує про це абонента, видає нову сім-карту і починає обслуговувати його в своїй мережі.

За попередньою інформацією, вартість послуги може бути безкоштовною. Проте, мобільні оператори можуть встановити свої тарифи.

Нагадаємо, з 21 грудня в Україні запрацює система мобільної ідентифікації користувачів, що дозволить громадянам отримати доступ до електронних цифрових підписів на сім-карті мобільного телефону.

Раніше повідомлялося, що один з найбільших українських мобільних операторів   “lifecell Україна” підвищив тарифи.

загрузка...