Nissan Leaf може втратити лідерство на ринку електромобілів

Автор: Лобанова Єлизавета

Nissan Leaf залишається найпопулярнішим електромобілем на українському та європейському ринку. Проте у другій половині 2019 року компанія Renault планує представити оновлений електрокар Zoe, який має усі шанси вирвати першість у нової моделі Nissan Leaf e-Plus.

Nissan Leaf може втратити лідерство на ринку електромобілів - today.ua

Якщо електромобіль Nissan Leaf б'є рекорди за кількістю продажів у Європі, то Renault  Zoe посідає друге місце за продажами у Старому Світі. Разом з тим, французький електрокар утримує першість на ринку у себе на батьківщині.

Nissan Leaf може втратити лідерство на ринку електромобілів

Оновлена батарея Renault Zoe дозволить проїхати 400 км замість 300 км, як раніше. Як відомо, Nissan LEAF e+ матиме запас ходу до 385 км на одній зарядці.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину

Компанія Renault готується випускати до 440 авто на день. Ціна моделі залишиться на рівні з попередньою - близько 30 тисяч євро. Вартість Nissan LEAF e+ у Європі стартуватиме з 45 тисяч євро.

До комплектації електромобіля Nissan входять автопілот ProPILOT, оновлений мультимедійний комплекс з восьмидюймовим дисплеєм, навігацією «від порога до порога» і поліпшеним додатком NissanConnect EV. Мультимедійна система Renault Zoe не має багатьох сучасних функцій, але надає той мінімум, необхідний сучасному водієві в умовах міського пересування.

Nissan Leaf може втратити лідерство на ринку електромобілів

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, в листопаді 2018 року ввезення електрокарів в Україну звільнили від сплати ПДВ та акцизного збору до 2022 року.

Today.ua повідомляв, що майже половину передзамовлень на новий Nissan LEAF у 2019 році зробили жителі Норвегії.