Німеччина відмовилася відправляти до Азовського моря військові кораблі

Автор: Лобанова Єлизавета

Уряд Німеччини відхилив заклик України направити німецькі військові кораблі в Азовське море після атаки Росії на українські кораблі і моряків та ввести нові санкції проти РФ. Такі дії Німеччина вважає поспішними. Про це заявив прес-секретар уряду Штеффен Зайберт.

Німеччина відмовилася відправляти до Азовського моря військові кораблі  - today.ua

"Зараз найголовніше - стриманість і діалог. Відправка німецьких кораблів до узбережжю Криму не планується, оскільки Німеччина домагається від обох сторін стриманості і зниження ескалації", - сказав він.

Прес-секретар федерального уряду додав, що введення нових санкцій проти Кремля можливо лише при схваленні їх усіма країнами ЄС. Для цього спочатку потрібно провести переговори з усіма партнерами в Євросоюзі. За словами Зайберта, можливий результат цих переговорів не може передбачити ніхто. При цьому він нагадав, що ЄС продовжив діючі санкції щодо Росії до 31 січня 2019 року.

"Німеччина підтримує "територіальну цілісність України і її повний суверенітет", в тому числі і "права на судноплавство в Керченській протоці", - зазначив прес-секретар уряду ФРН", - заявив Зайберт.

Популярні зараз

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, на Українсько-німецькому бізнес-форумі канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала Москву розблокувати доступ українських портів на Азовському морі до міжнародного судноплавства і звільнити ув’язнених українських моряків.

Раніше повідомлялося, що Європейський союз ухвалив декларацію стосовно конфлікту в Азовському морі та Керченській протоці, в якій висловив свої "найсерйозніші занепокоєння" та повідомив про повну підтримку суверенітету України.