Нідерланди оголосили про початок кібервійни з РФ

85
Нідерланди оголосили про початок кібервійни з РФ - today.ua
Фото: DPA/ТАСС

У Нідерландах повідомили, що вони перебувають у стані кібервійни з Росією. Дії Кремля на зразок спроб атакувати Організацію із заборони хімічної зброї назвали “по-справжньому небезпечними”.

“Кібервійна з Росією йде, вони намагаються вплинути на західну демократію, на політичні процеси у нас в країні. Наша інформація свідчить, що вони є активними щодо Всесвітнього антидопінгового агентства, а також ситуації навколо розслідування катастрофи MH17”, — таку заяву зробила міністр оборони королівства Анк Бейлевельд у ефірі телерадіомовної асоціації WNL.

Вона зазначила, що це становить реальну небезпеку й Нідерландам не слід бути наївними у цьому питанні.

Бейдевельд сказала, що зараз вживаються додаткові заходи у сфері кібербезпеки. Крім цього, спецслужби європейських країн отримують додаткове фінансування.

“Королівство Нідерланди мають у своєму розпорядженні спеціальне управління боротьбі із загрозами у сфері кібербезпеки, яке є здатним протистояти загрозам на міжнародному рівні. За необхідності ми можемо направити наших фахівців на підтримку НАТО, і активно шукаємо напрямки, де ми можемо посилити протидію загрозам. Водночас голландські фахівці в області інформаційних технологій можуть діяти наступально у разі потреби”, — додала міністр оборони.

Як повідомлялося раніше, Латвія звинуватила Росію в кібератаках на владні структури.

загрузка...