Не виконано: Аваков провалив обіцянку щодо системи охорони морських кордонів

Не виконано: Аваков провалив обіцянку щодо системи охорони морських кордонів - today.ua
Loading...

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не виконав обіцянку повністю перебудувати систему контролю і охорони морських кордонів України. Обіцянку він давав в кінці 2018 року, нагадують аналітики порталу “Слово і діло”.

“Ми плануємо повністю перебудувати систему контролю і охорони морських кордонів. У нас є спеціальні електронні системи моніторингу контролю за морем, а останнім часом актуальні питання, що стосуються нашої морської присутності”, – розповідав Аваков.

У квітні 2019 року тодішній глава Державної прикордонної служби Петро Цигикал заявив, що в найближчі три роки Україна планує створити самодостатню Морську охорону, здатну ефективно захищати морські кордони і протидіяти викликам транснаціонального і протиправного характеру.

В кінці липня нинішній глава ДПСУ Сергій Дайнеко заявив, що одним із пріоритетів відомства є створення сучасної Морської охорони, яка буде виконувати правоохоронні функції і забезпечувати безпеку в морі.

З огляду на те, що найближчим часом Кабінет міністрів піде у відставку, а нова система охорони морських кордонів ще не створена, можна зробити висновок, що Арсен Аваков обіцянку не виконав.

Нагадаємо, також повідомлялось, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман не виконав обіцянку про те, що в Україні з 1 липня проведення низки медичних аналізів стане безкоштовним за умови направлення від сімейного лікаря.

Гороскоп на 10 грудня від Павла Глоби: Дівам варто менше базікати, а Водоліям – перестати ображати інших
Сьогодні наполегливим і працьовитим представникам знака Зодіаку зірки обіцяють успіх у кар’єрних справах. Всі докладені зусилля у вівторок можуть обернутися підвищенням. Гороскоп за знаками Зодіаку...
Дієта “80/20”: який принцип харчування допоможе швидко схуднути
Голівудські зірки досить часто дотримуються різноманітних дієт, які дозволяють схуднути у стислі терміни. Одна з таких дієт – “80/20”. Її головним принципом є те, що...
У Росії поховали актора, який зіграв у серіалі “Свати”: родичі місця собі не знаходять
Федір Добронравов, який зіграв знаменитого Івана Будько в серіалі “Свати” розповів про те, як його дістали вигадки журналістів. За словами актора, його вже в який...
“Бісить своїми недодзвонами”: Lifecell розлютив абонентів неякісним зв’язком
Lifecell, один з найбільших та найпопулярніших в Україні мобільних операторів, в черговий раз розгнівав абонентів неякісним зв’язком. Зокрема, користувачі виявили проблеми з інтернетом та розповіли...