Нацполіція і правохоронці Казахстану посилять взаємодію у боротьбі з наркозлочинністю

Нацполіція і правохоронці Казахстану посилять взаємодію у боротьбі з наркозлочинністю - today.ua
Loading...

Національна поліція України збирається посилити взаємодію із правоохоронцями Казахстану у боротьбі із транснаціональною та організованою наркозлочинністю.

Про це йшлося під час робочої зустрічі начальника Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Андрія Кіхтенка та начальника Департаменту стратегічних розслідувань Романа Осуховського з представниками Комітету національної безпеки Республіки Казахстан у місті Алмати, інформує Департамент протидії наркозлочинності НПУ.

"Нацполіція посилить взаємодію із правоохоронцями Казахстану у протидії транснаціональній та організованій наркозлочинності", – йдеться у повідомленні.
Під час зустрічі представники України і Казахстану обговорили налагодження практичної взаємодії, спрямованої на мінімізацію міжнародної наркоекспансії, а також протидію кримінальній діяльності представників злочинного світу.

Андрій Кіхтенко повідомив, що за 2018 рік до суду було відправлено матеріали щодо понад 120 членів 41 організованої наркогрупи з доказовою базою про скоєння майже 500 злочинів у цій сфері.

Країни задля посилення взаємодії обговорили спільні заходи із документування діяльності так званих "злодіїв у законі", а також принципи контролю за появою на нелегальному ринку нових психоактивних речовин.

"Для Казахстану є цікавим досвід України у сфері запобігання насиченню нелегального наркоринку новими психоактивними речовинами, оскільки вказана проблема є гострою для всіх країн пострадянського простору", – наголосив начальник Департаменту служби економічної безпеки Комітету національної безпеки Республіки Казахстан Сергій Климчук.

Учасники зустрічі досягли домовленостей щодо проведення спільних правоохоронних спецоперацій та обміну оперативною інформацією.

Нагадаємо, що у Києві за продаж амфетаміну затримали співробітника поліції.

Гороскоп на 26 лютого від Павла Глоби: Діви будуть надзвичайно енергійні, а Левам не варто реагувати на критику
Гороскоп на середу, 26 лютого 2020 року, обіцяє день, в якому від вас буде потрібно максимум пильності. Ця доба може бути надзвичайно травмонебезпечною. Тому будьте...
Удар нижче пояса: серіал “Свати” припиняють знімати – остаточно і безповоротно
Серіал “Свати” більше не зніматимуть. Така звістка, безмежно сумна для більшості шанувальників серіалу, вже озвучена офіційно. Її повідомив режисер серіалу Андрій Яковлєв в інтерв’ю одному...
Мають погану ауру: які квіти дарують тим, від кого хочуть позбутися
На нашій планеті все так чи інакше пов’язане між собою. Можливо, саме з цієї причини люди здавна помітили, що деякі квіти мають дуже негативну ауру....
Магнітні бурі у березні 2020: коли чекати і як захиститися в найнебезпечніші дні
Як мінімум три масштабні і досить потужні магнітні бурі накриють нашу планету в перший місяць весни 2020. Фахівці Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця дали попередній прогноз....
ТОП-3 породи собак, які ідеально підходять для жінок
Собаки вміють знаходити спільну мову як з дорослими, так і з дітьми. Не секрет, що як правило собака обирає собі одного господаря, якому зберігає вірність...