Національна поліція отримала на озброєння кулемети

491
Національна поліція отримала на озброєння кулемети - today.ua

Наряди поліції, які залучаються до заходів із забезпечення публічної безпеки та правопорядку, будуть оснащенні пістолетами-кулеметами “МР-5”. Про це заявив голова Нацполіції Сергій Князєв, повідомляє прес-служба МВС.

Очільник Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що до теперешнього часу поліцейські несли службу з бойовим автоматом Калашникова, проте правоохоронці повинні не знищувати, а “зупиняти правопорушника, давши йому право на життя”.

Новий вид зброї, за словами голова Нацполіції, має превентивний характер й використовуються у діяльності поліції Німеччини, Австрії, Великої Британії, Франції, Італії, а також Сполучених Штатів Америки.

“Найближчим часом всі наряди Нацполіції, які несуть службу на вулицях, в аеропортах, на вокзалах – будуть забезпечені новою зброєю – пістолетом-кулеметом “МР-5”, – повідомив Сергій Князєв.

Зазначимо, згідно з даними з відкритих джерел, пістолет-кулемет розроблений німецьким виробником стрілецької зброї, фірмою Heckler & Koch в 1960-х роках. Окрім стандартної моделі, MP5A, існує також дві основні версії: MP5K, що підходить для прихованого носіння, та MP5SD, який має вбудований глушник, придатний для стрільби набоями з надзвуковою початковою швидкістю кулі. Зброя коштує приблизно 900 доларів.

Оскільки раніше у компанії Heckler&Koch наголосили, що фактично неможливо перевести всю українську поліцію на автомати MP чи подібні до них, скоріше за все, МВС закупило зброю турецького виробництва, від компанії MKEK, яка за ліцензією виробляє пістолети-кулемети MP5 різних модифікацій.

Нагадаємо, раніше поліцейські отримали ключі від 83 гібридних автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV нового покоління.

загрузка...