Порошенко попередив, чим закінчиться повернення ПриватБанку Коломойському

Зміна позиції держави у питанні ПриватБанку спричинить глибоку економічну кризу як в країні, так у відносинах з міжнародними фінансовими організаціями. Про це президент Петро Порошенко наголосив у понеділок, 15 квітня, під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу, повідомляє прес-служба АП.

Порошенко попередив, чим закінчиться повернення ПриватБанку Коломойському  - today.ua

Порошенко зазначив, що був шокований вимогою двохмільярдної компенсації від олігарха Ігоря Коломойського, колишнього власника вже державної фінансової установи.

Питання позову до суду щодо визнання незаконною націоналізації банку особи, пов’язані із кандидатом у президенти Володимиром Зеленським, намагаються дуже швидко провести до президентських виборів.

Це потрібно для того, щоб потім сказати, що це відбулося без їх участі, - зауважив Порошенко, наголосивши, що різкі рухи щодо банку створюють загрози коштам його клієнтів, додавши, що лише націоналізацією держава врятувала кошти більше 22 мільйонів вкладників "ПриватБанку".

Окрім того, рішення на користь колишнього власника стане потужним ударом по співпраці з Міжнародним валютним фондом.

"Задній хід" викличе глибоку кризу в стосунках з МВФ. З відповідними ризиками для макроекономічної стабільності, для курсу, і може потягнути за собою нову кризу", - наголосив глава держави.

Нагадаємо, раніше український олігарх Ігор Коломойський заявляв, що не претендує на націоналізований ПриватБанк, але хоче повернути капітал в розмірі 2 млрд доларів.

Також ми писали про те, чим загрожує вкладникам повернення ПриватБанку Коломойському.