Нардеп розповів, які країни в ПАРЄ висловили “всі штампи російської пропаганди”

2095
Нардеп розповів, які країни в ПАРЄ висловили "всі штампи російської пропаганди" - today.ua

Резолюцію, яку сьогодні, 24 січня, ухвалили в Парламентській асамблеї Ради Європи, підтримали не всі країни. Зокрема делегати від Словаччини та Сербії виступили з промовами, в яких відчувалась відкрита російська пропаганда. Про це повідомив член української делегації, народний депутат Борислав Береза на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що у виступах представників Сербії та Словаччини були присутні “всі штампи російської пропаганди”.

“Лише два виступи на дебатах по Азову вибилися із загальної тональності. Це були Любош Бляха зі Словаччини та Олександр Шешель із Сербії. Вони дозволили собі абсолютно проросійські виступи, в яких присутні всі штампи російської пропаганди. Це і фашистський режим, і провокація, і прийняття рішення без Росії – це суд Лінча, і так далі. Висловлення Шешеля про те, що Путін – найлегітимніший президент Європи, а Крим повернувся в рідне лоно Росії – викликало обурення більшості в залі і виступаючого банально “зафукали”, що я побачив вперше в ПАРЄ”, – написав Береза.

Втім, як додав Береза, це не допомогло проросійським силам в ПАРЄ, адже 106 делегатів підтримали резолюцію, 16 утрималися, троє були проти – таким чином, резолюцію було ухвалено.

Нагадаємо, згідно з рішенням Лефортовського районного суду Москви, всі, крім поранених моряків, залишаться в СІЗО до 24 квітня. Олег Мельничук, Андрій Артеменко, Андрій Ейдер і Василь Сорока – до 26 квітня.

Як відомо, 28 листопада 2018 року Київський районний суд Сімферополя заарештував на 2 місяці усіх 24 українських моряків.

25 листопада російський прикордонний корабель протаранив буксир МВС в Азовському морі. Тоді росіяни затримали українських моряків за нібито незаконний перетин кордону.

загрузка...