Найдешевший автобусний лоукостер FlixBus запрацював в Україні

249
Найдешевший автобусний лоукостер FlixBus запрацював в Україні - today.ua

Автобусний європейський лоукостер FlixBus відкрив офіційне представництво в нашій країні. У цьому році компанія запустить автобусні маршрути з України в Німеччину, Польщу, Чехію, Австрію та Угорщину. Виїхати можна буде з Києва, Одеси, Дніпра, Харкова і Львова. Про це заявив гендиректор компанії в Польщі та Україні Міхал Леман.

Він зазначив, що до кінця року FlixBus збирається запустити автобуси зі Львова, Харкова, Дніпра, Одеси, Чернівців, Івано-Франківська, Вінниці та Тернополя.

Крім того, FlixBus має намір запустити й внутрішні комфортабельні рейси по Україні.

У компанії відзначають, що вартість квитків стартує від 5 євро і вище. Придбати квиток можна в мобільному додатку або на сайті компанії.

Відзначимо, що компанія FlixBus була заснована в Мюнхені в 2013 році. З 2015 року вона почала активну роботу на міжнародному ринку. Наразі компанія пропонує найширшу мережу міжміських автобусних перевезень в Європі, що складається з 200 тисяч щоденних рейсів по 1200 напрямами в 24 країнах.

Як вже повідомляв Today.ua, найбільший оператор автобусних перевезень в Європі, німецька компанія FlixBus в цьому році планувала вийти на український ринок.

загрузка...