НАБУ закрило справу про незаконне збагачення Геращенка

1329
НАБУ закрило справу про незаконне збагачення Геращенка - today.ua

Національне антикорупційне бюро України закрило справу про незаконне збагачення народного депутата від фракції “Народний фронт” Антона Геращенка. Про це в НАБУ повідомили українським ЗМІ.

У відомстві зазначили, що у справі Геращенка, який проживає у помешканні, орендованому його тестем-пенсіонером, не було знайдено ознак злочину.

Повідомляється, що головним аргументом для закриття справи проти нардепа стала неможливість перевірити доходи тестя Геращенка, який стверджує, що гроші на оренду квартири за 3 тис. доларів на місяць та придбання двох автівок, на яких їздить народний депутат, він заощаджував протягом 1991-1996 років, коли працював на ТОВ “Азов-Бюро”. Також він пояснив свою фінансову ситуацію отриманням спадщини.

Раніше журналісти з’ясували, що Антон Геращенко орендує квартиру в Києві площею 200 кв. м за гроші свого тестя Олексія Шамбура.

При цьому 62-річний тесть до 2016 року не отримував дохід, а після 2016 року отримав близько 270 тис. грн за підприємницьку діяльність, а значит, він не міг щомісяця сплачувати за оренду житла близько 3 тис. доларів. Сам Геращенко також не міг орендувати таку дорогу квартиру, адже дохід, зазначений в його декларації, складає близько 100 тис. грн на рік.

Нагадаємо, НАБУ розслідує факт отримання хабаря генпрокурором Луценко.

загрузка...