На майора поліції, якого вбили пострілом у шию, раніше вже скоювали замах

Заступник начальника відділення поліції у Баришівці, майор Антон Павленко, якого вночі застрелили біля кафе, днями вперше став батьком, а у трагічну ніч святкував свій день народження. Про це розповів вітчим поліцейського Анатолій Юрченко.

На майора поліції, якого вбили пострілом у шию, раніше вже скоювали замах - today.ua
Фото: Інформатор

У четвер, 2 травня, у чоловіка народився первісток, а його дружина ще й досі перебуває у лікарні. Тож в ніч на неділю поліцейський разом із друзями відзначав подвійне свято – своє 32-річчя та народження сина.

За словами вітчима загиблого поліцейського, у січні поточного року в Антона Павленка невідомі стріляли на подвір'ї будинку, в якому він мешкав. Куля влучила у голову та сильно пошкодила ніс. Поліцейський тоді дивом вижив. Тоді нападників так і не знайшли.

Антон виріс у Баришівці, школу закінчив з золотою медаллю та вступив у Луганський університет внутрішніх справ. Проходив службу в зоні бойових дій на Донбасі. На посаду заступника начальника Баришівського відділку поліції прийшов у званні капітана і незабаром чоловіка підвищили до майора.

Нагадаємо, раніше поліція затримала підозрюваних у вбивстві співробітника Адміністрації президента, якого 14 березня знайшли мертвим на вулиці Багговутівській, біля паркану під сухостоєм, поруч з брамою церкви в Шевченківському районі Києва.

ДЖЕРЕЛОТСН