На Львівщині повідомили про замінування майже 30 об’єктів

96
На Львівщині повідомили про замінування майже 30 об'єктів - today.ua

У Львові поліція перевіряє інформацію про замінування 28 об’єктів, в тому числі міжнародного аеропорту. Про це це йдеться в повідомленні комунікації Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Відзначається, що сьогодні о 9.31 на електронну пошту поліції надійшла інформація про замінування 21 об’єкта – будинків, медичних установ і міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького.

“У повідомленні говорилося про мінування тринадцяти будинків, розташованих у Львові, семи медичних установ, а також міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького”, – зазначили в поліції області.

Згодом, о 9.50, до правоохоронців надійшла інформація про замінування семи готелів у Львові, розташованих на вулицях Городоцькій, Тершаковців, Матейко, Яворівської, Поліщука, проспекті Чорновола і площі Князя Святослава. За вказаними адресами працюють експерти-вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативні групи та фахівці інших служб. Поліцейські обстежують будівлі і прилеглі території.

Нагадаємо, вчора, 14 травня, в Одесі повідомили про замінування одразу 12 різних об’єктів, у зв’язку з чим проводилась евакуація людей.

загрузка...