На Київщині депутати побили журналіста програми “Схеми”

1254
На Київщині депутати побили журналіста програми "Схеми" - today.ua

В Інтернеті з’явився відеоролик про те, як 6 березня в Київській області депутати сільради побили журналіста і оператора програми “Схеми”, виштовхав їх з будівлі сільради і пошкодивши апаратуру. Журналістка Катерина Каплюк і оператор Борис Троценко кажуть, що серед тих, хто перешкоджав зйомці в селі Чабани, були два заступника сільського голови – Володимир Чуб та Юрій Бондар.

За словами співробітників програми “Схеми”, вони виконували редакційне завдання на тему виділення в приватні руки державних земель.

Журналісти розповіли, що в кабінет керівництва сільради увірвалися кілька молодих людей і накинулися на оператора, щоб перешкодити зйомці.

На місце інциденту була викликана поліція і бригада швидкої допомоги. Після обстеження лікарі діагностували у оператора Бориса Троценка підозру на струс мозку.

За фактом події було відкрито кримінальне провадження за статтею 171 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

Слідчі проводять опитування свідків і з’ясовують всі обставини події. Також поліція проводить заходи, щоб встановити осіб, які причетні до правопорушення.

Нагадаємо, поліція Києва розслідує напад і побиття журналістів. Відомо, що знімальна група приїхала, щоб поспостерігати за нелегальним видобутком піску на Видубичах, а в підсумку була жорстоко побита. Автомобіль журналістів порубали сокирою.

загрузка...