МВС почало дистанційно продавати водіям індивідуальні номерні знаки

Відсьогодні Сервісний центр Міністерства внутрішніх справ запустив онлайн-послугу замовлення та отримання індивідуальних номерних знаків не виходячи з дому за допомогою електронного кабінета водія. Про це у Фейсбуці повідомив очільник СЦ МВС Владислав Криклій.

МВС почало дистанційно продавати водіям індивідуальні номерні знаки - today.ua

Завдяки Електронному кабінету водія усі громадяни України, незалежно від місця їх проживання, мають можливість отримати державну послугу з мінімальними витратами часу та зусиль.

Окрім того, автоматизована система перевірки вільних комбінацій дозволяє виключити з алгоритму надання послуги корупційну складову.

Раніше у процесі замовлення номерів автовласники були змушені щонайменше тричі звертатись до сервісного центру МВС: уперше – щоб перевірити, чи вільний конкретний номерний знак, вдруге – щоб замовити виготовлення та підписати макет ІНЗ, і втретє – щоб забрати готовий ІНЗ, нагадав Владислав Криклій.

Для того, щоб скористатися послугою, потрібно авторизуватися в Електронному кабінеті водія, у розділі "Замовлення ІНЗ" підібрати індивідуальний номерний знак, перевіривши його унікальність та зовнішній вигляд.

МВС почало дистанційно продавати водіям індивідуальні номерні знаки

Якщо номер не зайнятий, система автоматично розрахує вартість замовлення ІНЗ.

На цьому етапі автовласник може обрати доставку ІНЗ у відділення "Нової пошти" або ж самостійно забрати виготовлені номери у Головному сервісному центрі МВС у Києві (безкоштовно).

МВС почало дистанційно продавати водіям індивідуальні номерні знаки МВС почало дистанційно продавати водіям індивідуальні номерні знаки

Загалом, автовласники з радістю сприйняли нововведення МВС, однак висловили здивування ціною доставки поштово-логістичною компанією номерного знаку до замовника.

МВС почало дистанційно продавати водіям індивідуальні номерні знаки МВС почало дистанційно продавати водіям індивідуальні номерні знаки МВС почало дистанційно продавати водіям індивідуальні номерні знаки МВС почало дистанційно продавати водіям індивідуальні номерні знаки МВС почало дистанційно продавати водіям індивідуальні номерні знаки

Нагадаємо, на початку квітня Кабінет міністрів на своєму засіданні вніс зміни до низки постанов, пов’язаних з порядком видачі посвідчень водія, підготовки водіїв, а також акредитації шкіл, які готують водіїв.