Міністр оборони Степан Полторак подав у відставку

Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що написав заяву про відставку сьогодні зранку, 20 травня. Про це він сказав журналістам після інавгурації Володимира Зеленського.

Міністр оборони Степан Полторак подав у відставку - today.ua

На питання, чи означає це, що він випередив заклик нового президента України подати у відставку, Полторак відповів: "Звичайно".

Міністр оборони Степан Полторак подав у відставку

Варто зазначити, що новообраний президент України Володимир Зеленський під час інавгурації заявив, що необхідно звільнити генерального прокурора Юрія Луценка, голову СБУ Василя Грицака і міністра оборони Степена Полторака. Також він вимагає від Верховної Ради прийняття закону про скасування недоторканності народних депутатів.

Як відомо, 14 квітня 2016 року Верховна Рада України призначила новий склад Кабінету міністрів України (уряд Гройсмана), у складі якого Степан Полторак перепризначений на посаду міністра оборони України.

13 жовтня 2018 року президент України Петро Порошенко повідомив, що задовольнив рапорт генерала армії Степана Полторака про звільнення з військової служби, і що він і надалі очолюватиме Міністерство оборони, — відповідно до вимог закону України "Про національну безпеку України" з 1 січня 2019 року посаду міністра оборони України має посідати цивільна особа.

Нагадаємо, також голова СБУ Василь Грицак подав у відставку.