Меркель хоче зустрітися з Зеленським

1069
Меркель хоче зустрітися з Зеленським - today.ua
Фото: РБК-Україна

Канцлер Німеччини Ангела Меркель розраховує найближчим часом зустрітися з новим президентом України Володимиром Зеленським. Про це під час брифінгу сьогодні, 17 травня, сказала представник федерального уряду Мартіна Фітц.

При цьому конкретні дати такої зустрічі в Берліні поки що не називають.

“Про конкретну дату я не можу поки нічого сказати. Однак, як відомо, канцлер завжди має великий інтерес до розвитку ситуації в Україні і, звичайно ж, буде мати на увазі можливість швидкої зустрічі”, – сказала Фітц.

Як відомо, 30 квітня Центральна виборча комісія оголосила офіційні результати другого туру президентських виборів в Україні. За даними ЦВК, кандидат у президенти Володимир Зеленський набрав 13 541 528 голосів. За нього проголосували 73,22% виборців. За кандидата у президенти, чинного главу держави, Петра Порошенка проголосували 4 522 450 українців. Він набрав 24,45% голосів.

Раніше повідомлялось, що канцлер Німеччини Ангела Меркель після 2021 року збирається піти з політики. Зокрема, Меркель підтвердила, що не збирається займати політичні посади після того, як в 2021 році закінчиться термін її повноважень на посаді канцлера.

загрузка...