Ангела Меркель має намір піти з політики

52
Ангела Меркель має намір піти з політики - today.ua

Канцлер Німеччини Ангела Меркель після 2021 року збирається піти з політики. Про це повідомляють німецькі ЗМІ.

Так, Меркель підтвердила, що не збирається займати політичні посади після того, як в 2021 році закінчиться термін її повноважень на посаді канцлера.

Вона зазначила, що плани, які вона озвучила наприкінці минулого року, залишаються актуальними.

“Я не збираюся займати політичні посади де б то не було”, – заявила Меркель.

Як відомо, наприкінці минулого року Меркель пішла з посади голови Християнсько-демократичного союзу, але залишилася канцлером. Вона повідомила, що збирається допрацювати четвертий термін до кінця – до 2021 року, а потім піти з політики.

Ангела Меркель народилася 17 липня 1954 року у Гамбурзі. Меркель — німецький політик, лідер ХДС (2000—2018), федеральний канцлер Німеччини (з 2005-го року). Вона стала першою жінкою, що обійняла посаду федерального канцлера Німеччини. Також у 2015 році Меркель була визнана людиною року за версію журналу “Таймс” і найвпливовішою жінкою планети за версією журналу “Форбс”.

7 грудня 2016 року Меркель була вчетверте обрана лідером ХДС з метою подальшого балотування на пост канцлера. За її кандидатуру проголосували 89,5% учасників партійного з’їзду в Ессені.

З 7 грудня 2018 року канцлер Німеччини Ангела Меркель покинула пост лідера своєї партії – Християнсько-демократичного союзу. Меркель очолювала партію протягом 18 років, 13 з них – на посаді канцлера країни.

загрузка...