Медики розповіли про небезпеку найпопулярнішої дієти

1058
Медики розповіли про небезпеку найпопулярнішої дієти - today.ua

Найпопулярніша у світі кето-дієта була визнана однією з найбільш небезпечних. Як виявилося, безвуглеводне харчування підходить далеко не всім. З самого початку меню з високим вмістом жирів і білків і низьким вмістом вуглеводів розроблялося для епілептиків. Якщо при звичайному харчуванні організм отримує енергію з глюкози, то при жировій дієті – з кетонових тіл. Таким чином, немає глюкози – нічому відкладатися в жир. Те, що кето-дієта сприяє схудненню, з’ясувалося випадково. Так би мовити, побічний ефект.

Глюкоза потрібна нашому організму, щоб живити клітини. Інсулін, який виробляється в підшлунковій залозі, утилізує глюкозу. Якщо глюкоза не надходить у кров, інсулін, відповідно, не виробляється. Відбувається поступова атрофія цієї функції підшлункової. Після, отримавши хоча б крихту від печива на переробку, підшлункова залоза не зможе зреагувати, як треба. Таким чином, якщо ви хоч на один день відійдете від кето-дієти, результат від схуднення може зникнути дуже швидко. Чим довше ви дотримуєтеся кето-дієти, тим з більшими ускладненнями ви будете з неї виходити.

Найсерйознішою проблемою, з якою можна зіткнутися – це цукровий діабет. Але навіть якщо не дивитися в бік солодкого і мучного, наслідки від кетоновой дієти все одно будуть неприємними. Посилене вироблення кетонів веде до збільшення рівня холестерину в крові і формування бляшок на судинах. Тобто, атеросклероз не за горами. Ну і вага, до речі, повернеться назад рано чи пізно. Схуднення як вітром здує, коли пройде адаптація. І організм візьме своє, так як кето-харчування все таки дуже калорійне.

Раніше Today.ua повідомляв, що найбільш корисною і ефективною дієтою у світі є інтуїтивна дієта. Суть цієї дієти полягає в тому, що людина повинна прислухатися до себе і вживати ті продукти, які вимагає її організм.

загрузка...