Маша Єфросиніна показала рідкісне фото з мамою у день її народження

Автор: Ольга Березовська

Телеведуча Маша Єфросиніна поповнила свій блог в Інстаграм святковою публікацією. Знаменитість розповіла про день народження мами і про те, як вона вплинула на її думки.

Маша Єфросиніна показала рідкісне фото з мамою у день її народження - today.ua

Зірка українського телебачення Маша Єфросиніна повідомила численним шанувальникам про те, що у її родині сьогодні свято. Мама ведучої відзначає день народження. На честь цього знаменитість вирішила показати своїм підписникам зворушливе сімейне фото та розповісти про те, як рідна людина вплинула на її сприйняття себе.

За словами Маші, мама навчила її ніколи не порівнювати себе з кимось і шукати кумирів. Людмила зробила так, щоб дочка стала кумиром для себе. Єфросиніна поділилася, що мама дуже любить її і завжди підкреслює її особливості та допомагає опрацьовувати помилки. Саме це й навчило її не брати приклад із чиїхось досягнень.

Маша Єфросиніна показала рідкісне фото з мамою у день її народження

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

У Пенсійному фонді зробили заяву щодо підвищення пенсій у 2024 році

"Я намагаюся дякувати їй за все це регулярно! Але сьогодні маю право зробити це публічно! В найтеплішої та найвеселішої жінки в світі день народження! І вона любить це життя так, як нам всім треба повчитися! З Днем Народження, наша Людася" , - написала Маша.

На знімку, яким поділилася зірка, користувачі Мережі побачили Єфросиніну, яка сидить на дивані поруч із мамою та обіймає її за плечі. На фото іменинниця та її знаменита дочка весело сміються.

Маша Єфросиніна показала рідкісне фото з мамою у день її народження

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Шанувальники ведучої приєдналися до привітань та у коментарях залишили чимало добрих побажань для Людмили. Вони також наголосили, що Маша дуже схожа на свою маму.

Нагадаємо, раніше рідкісним фото з батьками поділилася в Мережі Лілія Ребрик.