Манікюр з ефектом омбре: варіанти модного нейл-дизайну 2020 (фото)

Манікюр з ефектом омбре не є новинкою в нейл-арті, однак у 2020 році цей дизайн буде актуальним і отримає нове дихання.

Манікюр з ефектом омбре: варіанти модного нейл-дизайну 2020 (фото) - today.ua

Градієнт на нігтях виглядає стильно і незвично. Для виконання цієї техніки візьміть світлий основний лак, та темний – для розтяжки кольору. Плавними рухами пензлика розтушуйте лак таким чином, щоб лінія переходу стала практично непомітною.

Ви можете пофарбувати в близькі по тонам кольори кожен ніготь на руці, зробивши таким чином плавний перехід від світлого до темного, а можна зробити градієнт окремо на кожному пальчику, використовуючи для створення потрібного ефекту два і більше відтінків лаку, переходячи від одного кольору до іншого. Як саме комбінувати кольори, залежить тільки від вас.

Взимку актуальними залишаються більш глибокі тони, такі як винний, баклажановий колір чорної смородини. Їх можна комбінувати зі світлими відтінками - сірим, сріблястим, молочним, а також чорним, зеленим і фіолетовим. Навесні можете дозволити собі зробити нігті більш яскравими, вибираючи насичені ягідні відтінки.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" size="medium" ids="117057,117059,117056,117058,117060"]

Якщо вам захочеться додати в градієнтний манікюр додаткових ефектів, можете використовувати наклейки для нігтів або намалювати на одному ногтике візерунок. Камені і стрази в такому манікюрі будуть зайвими.

Градієнтний манікюр 2020 передбачає глянсове покриття. Матовий ефект приховає всю ошатність омбре і ваші нігті будуть виглядати непримітно.

Раніше повідомлялося, який весільний манікюр буде актуальним в 2020 році.

ДЖЕРЕЛОtelegraf.com.ua