Манікюр під час карантину: як самостійно привести нігті в порядок

Манікюрні салони під час карантину закриті, і багато дівчат через це безумовно засмучені. Однак, не варто переживати. Тимчасові обставини - це не привід запускати свої нігті і забувати про те, що ти дівчина. Привести нігті в порядок представниці прекрасної статі можуть самостійно в домашніх умовах, маючи під рукою пилочку для нігтів, ножиці та лак для нігтів.

Манікюр під час карантину: як самостійно привести нігті в порядок  - today.ua

Для початку потрібно зробити нігті більш короткими, так вам буде простіше за ними доглядати. Зробіть ванночку для рук, доглядайте за кутикулою, ретельно очищайте нігті. З відтінків лаку вибирайте прозоре або нюдовое покриття, яке буде виглядати акуратно, навіть якщо ви фарбуєте нігті собі вперше. Використовуйте час на карантині з користю, вивчаючи нові тренди нейл-арту, щоб потім здивувати свого майстра свіжими ідеями.

Врахуйте, що глянсове покриття в манікюрі більш практичне і довговічне, в той час як матове швидше брудниться.

Манікюр під час карантину: як самостійно привести нігті в порядок

Так як зараз руки постійно знаходяться під дією антисептиків, то шкіра пересихає і потрібно обов'язково зволожувати руки кремом з гліцерином.

Серед трендів манікюру цієї весни також біле і світло-рожеве покриття. А вже влітку модними стануть всі неонові відтінки - жовтий, рожевий, синій, зелений і їх похідні.

Раніше повідомлялося, як зробити стильний білосніжний манікюр на всі випадки життя.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua