Ляшко порівняв президента Зеленського з Януковичем

264
Ляшко порівняв президента Зеленського з Януковичем - today.ua

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії, вважає указ нового президента України Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради неконституційним і незаконним, а його ініціатора порівняв з Януковичем, який в 2010 році за підтримки суддів Конституційного суду змінив Конституцію, щоб захопити владу. Про це глава радикалів Ляшко написав на своїй сторінці у “Фейсбуці”.
До таких негативних висновків Ляшко прийшов після особистого спілкування з президентом Володимиром Зеленським 21 травня.

Нагадаємо, під час цієї зустрічі була названа можлива дата проведення позачергових парламентських виборів.

«Це було дуже убоге дійство!» — констатував Ляшко, обурившись тим, що йому не дозволили вести інтернет-трансляцію консультацій.

Обурений Ляшко повідомив, що на зустрічі Зеленський не відповів на пряме запитання про зниження тарифів, про перегляд угоди з МВФ, про продаж землі, про прийняття законів про імпічмент президента і про скорочення чисельності народних депутатів України до 250.

Ляшко зробив висновок, що Україна знаходиться в кроці від реваншу «регіоналів».

«Спроба узурпації влади не повинна залишатися безкарною. Тому ми ініціюємо збір підписів під зверненням до Конституційного суду про визнання неконституційним указу Зеленського (про розпуск Верховної Ради. – Авт.)», — написав у соцмережах Олег Ляшко.

Раніше Олег Ляшко розповів, що він сказав новообраному президенту Володимиру Зеленському під час суперечки на інавгурації.

“Погано почав, погано закінчиш”, – сказав Ляшко.

Як відомо, суперечка між Володимиром Зеленським та Олегом Ляшко відбулася під час інавгураційної промови нового глави держави.

“Дякую, що продовжуєте ділити людей, пане Ляшко. Так, ми всі українці, де б не жили. Тому що українець – це не в паспорті, українець – це в серці”, – сказав Зеленський у відповідь на репліку Ляшка.

Суперечці передували слова Зеленського про жителів окупованих територій, які він вирішив сказати російською мовою. Ляшко, в свою чергу, вигукнув, що “вони розуміють українську мову”. Відповідь Зеленського на репліку Ляшка викликала оплески в залі Верховної Ради.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро закрило кримінальне провадження про можливе незаконне збагачення лідера Радикальної партії Олега Ляшка.

Згідно з декларацією Ляшка, у власності політика є житловий будинок площею 357,1 кв.м та земельна ділянка площею 6 539 кв.м у Козині Київської області, кілька земельних ділянок у Княжичах, офіс та квартира у Києві площею 182,80 та 95,5 кв.м відповідно. Дружина Ляшка задекларувала садовий будинок площею 296 кв.м та земельну ділянку 605 кв.м. Крім того, вона орендує частину будинку 75,4 кв.м.

загрузка...