Луценко назвав Лещенка “політичним скунсом”

88
Луценко назвав Лещенка "політичним скунсом" - today.ua
Фото: politeka.net

Генеральний прокурор України Юрій Луценко порівняв народного депутата Верховної Ради Сергія Лещенка з “політичним скунсом”. Про це Луценко заявив під час брифінгу в Києві.

“У світі є така тварина, яка називається скунс. Вона відома не розумовими здібностями, а тим, що може зіпсувати повітря настільки, що біля нього неможливо перебувати нікому з нормальних людей. Сергій Лещенко є саме таким прикладом такого політичного скунса”, – заявив Луценко.

Генпрокурор зазначив, що дії нардепа і “інших скунсів” втягують новообраного президента Володимира Зеленського в конфлікт з США.

“Я не буду наслідувати приклад Ситника (директора НАБУ, – ред.), який використовує кримінальні виробництва в підтримку тієї чи іншої політики США, вважаю це неприпустимим. Більш того, дії Лещенко та інших скунсів, які зараз втягують вже обраного президента Зеленського в це протистояння, вважаю також неприпустимим. Державний інтерес вимагає від нас розслідувати цю справу без політичних акцентів”, – додав генпрокурор.

Також, за словами Луценка, “справа Злочевського” була поновлена декілька місяців тому, і зараз слідчі дії тривають.

“Справу Злочевського відновлено кілька місяців тому, тому що наші слідчі змогли вийти на сліди посадових осіб компанії Злочевського. І під час санкціонованих обшуків та інших слідчих дій ми встановили факти, які, ймовірно, дадуть нам можливість відновити обвинувачення за ст. 209 – відмивання брудних коштів”, – додав Луценко.

Він повідомив, що в розпорядженні ГПУ є роздруківка всіх рахунків, за якими кошти отримали, в тому числі, і громадяни США з гучними прізвищами.

“Ми маємо до копійки встановлені факти проплат цим особам. І тільки правоохоронні органи США можуть дати цьому оцінку з точки зору їхнього законодавства”, – зазначив генпрокурор.

Варто також зазначити, що нардепа Сергія Лещенка, який напередодні виборів президента України вийшов із фракції БПП і приєднався до команди Володимира Зеленського, викликають в ГПУ. Можливо, йому буде вручено підозру про розголошення даних досудового слідства про “чорну касу” Партії регіонів.

загрузка...