Луценка засмутило, що ФСБ РФ перекрила всі шляхи контрабанди комплектуючих для ракет

1288
Луценка засмутило, що ФСБ РФ перекрила всі шляхи контрабанди комплектуючих для ракет - today.ua

У вівторок, 13 березня, на засіданні Тимчасової слідчої комісії про розкрадання в ЗСУ Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що російська Федеральна служба безпеки (ФСБ) перекрила всі відомі українській стороні схеми поставок комплектуючих до оборонно-промислового комплексу України.

“ФСБ минулого тижня перекрила всі… відомі нам схеми перевезень”, – повідомив Юрій Луценко.

За словами Генерального прокурора України Юрія Луценка, всі новітні українські ракети середнього радіусу дальності виготовляли за рахунок того, що “Укроборонпром” закупив в подібній схемі частину необхідних деталей.

Луценко також повідомив, що слідство дізналося про схему розкрадань, яку налагодив Ігор Гладковський, Віталій Жуков і Андрій Рогоза, коли Рогозу спіймали на шахрайстві майже 20 млн гривень. Відзначається, що у нього вилучили телефон, де і перебувала інформація про розкрадання і торгівлю контрабанди.

Раніше Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що фірма “Оптімумспецдеталь”, яка фігурує в справі про розкрадання в оборонному секторі, отримувала потрібні довідки від “знайомих” в СБУ і НАБУ. Луценко також розкрив корупційну схему, яка виникає під час конкурсу на поставку деталей. За словами генпрокурора, скандальна фірма отримувала необхідні довідки, щоб виграти тендер, в ГФС, СБУ і НАБУ.

Нагадаємо, Юрій Луценко має намір звернутися до парламенту з проханням про зняття імунітету з Валерія Дубіля.