Луценко готує подання щодо зняття недоторканності з нардепа від “Батьківщини”

261
Луценко готує подання щодо зняття недоторканності з нардепа від "Батьківщини" - today.ua

Генеральний прокурор України Юрій Луценко має намір звернутися до парламенту з проханням про зняття імунітету з Валерія Дубіля. Подання на зняття депутатської недоторканності з Валерія Дубіля (фракція “Батьківщина”) Луценко має намір внести в Раду на наступному пленарному тижні.

Луценко заявив, що слідство має докази організації Валерієм Дубілем мережі по підкупу виборців на користь кандидата в президенти Юлії Тимошенко. Крім того, генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що народного депутата Юрія Тимошенка шантажували, щоб він відмовився від участі в президентських виборах, додавши, що Дубіль, ймовірно, і є замовником цього шантажу.

У середу, 6 березня, Луценко заявив про затримання правоохоронцями двох осіб, які намагались вручити “долари США в еквіваленті 5 млн грн” позафракційному нардепові Юрію Тимошенку за відмова балотуватися в президенти. У Госбюро розслідувань також повідомили про затримання двох осіб, один з яких – лідер політичної партії. У Генпрокуратурі уточнили, що під час передачі грошей був затриманий тільки один підозрюваний, який є головою партії, а другого затримали потім.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 157 (перешкоджання здійсненню виборчого права) Кримінального кодексу України.