Лукашенко скептично поставився до результатів реформи МВС в Україні

843
Лукашенко скептично поставився до результатів реформи МВС в Україні - today.ua
Глава МВС України Арсен Аваков

У четвер, 21 лютого, під час доповіді голови Слідчого комітету РБ Івана Носкевича президент Білорусі Олександр Лукашенко, який став найпопулярнішим закордонним політиком серед українців, розкритикував результати реформ системи внутрішніх справ України. Про це повідомляє прес-служба глави білоруської держави.

За словами Лукашенка, по шляху реформування слідчих органів пішли багато країн колишнього СРСР, в тому числі й Україна. Проте, як зазначив президент, домогтися показових результатів їй не вдалося.

Також він застеріг від правоохоронців розкриття кримінальних справ шляхом притягнення до відповідальності невинних людей.

“Всі перед законом рівні, але при цьому треба мати на увазі одне: ні Господь, ні люди нас не пробачать, якщо ми покараємо невинного. Якщо ми не можемо довести, краще не чіпати цієї людини. Якщо він негідник – він все одно потрапить. Тому ні в якому разі не можна образити невинувату людину”, – сказав Олександр Лукашенко.

Однак, висловив упевненість глава Білорусі, посадовій особі, що вчинила злочин, покарання слід множити на два.

Нагадаємо, колишній начальник одного з департаментів Нацполиции продавав службову інформацію про громадян України колекторским фірмам та іншим зацікавленим особам, у результаті чого зміг купити аж 9 квартир в Києві.

Нагадаємо також, що українські активісти вимагають відставки глави МВС Арсена Авакова.

загрузка...