Лукашенко прокоментував провальні спроби “атаки на Білорусь”

Лукашенко прокоментував провальні спроби "атаки на Білорусь" - today.ua
Loading...

Президент Білорусі Олександр Лукашенко впевнений у тому, що зіштовхнути білорусів і росіян не вийде, незважаючи на окремі спроби, що робляться в цьому напрямку. Про це він заявив на зустрічі з міністрами напередодні 100-річчя білоруської дипломатичної служби.

"Останнім часом і мене, і особливо Володимира Володимировича (міністра закордонних справ Білорусі Володимира Макеєва) звинувачують не в тому курсі, який ми проводимо у зовнішній політиці. Наші брати росіяни кажуть, що ми аж надто прозахідні. На Заході нас критикують за надмірне нахил у бік Російської Федерації", — сказав Лукашенко.

Він зазначив, що його турбує атака в російських ЗМІ на Білорусь. Його насторожує, що білорусів намагаються зіштовхнути з росіянами.

Лукашенко згадав випадок, коли хтось в метро влаштував конфлікт з якимось чоловіком, і все це виглядало так, ніби в Білорусі відбуваються напади на росіян.

“Коли я прочитав це, негайно доручив розібратися. Я розумію, що всякі можуть бути випадки. Виявляється, там росіянами, як вони кажуть, і не пахло. Це конфлікт двох білорусів. Притому він швидко був знятий на відео і викинутий в інтернет. І вони (російські ЗМІ) за це вхопилися", — сказав Лукашенко.

За його словами, з’ясувалося, що один із учасників знятого на відео конфлікту був білорусом, який раніше працював в ОМОН, але був засуджений за хабар і згодом вийшов на свободу.

"Я це кажу до того, щоб ви зрозуміли мою позицію: нас не вдасться зіштовхнути — білорусів з росіянами. Це не той шлях, щоб отримати в Росії комусь від цього дивіденди. Не вийде. Я вже грубо говорив: ми самі росіяни, нас неможливо зіштовхнути один з одним, білорус — це російнин зі знаком якості. На цій темі пограти — це дуже небезпечно", — додав Лукашенко.

Нагадаємо, Лукашенко спростував інформацію щодо можливого об’єднання Білорусі з Росією.

Раніше Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь з усіх боків випробовують на суверенітет і незалежність.

“Ледве дихає та ходить”: Алла Пугачова отримала нову порцію критики, краще б назавжди забула про сцену
Алла Пугачова, яка нещодавно виступила в Мінську на концерті, присвяченому 70-річному ювілею, стала об’єктом критики. І хто б міг подумати, що Сергій Сосєдов, який раніше...
До Росії – ні ногою: зірка серіалу “Свати” Анна Кошмал розкрила причину такого рішення
Анна Кошмал, що зіграла героїню Женю у серіалі "Свати",  відмовляється від поїздок в Росію. За словами української актриси, зараз не вдалий час для цього. Дівчина,...
Дієтологи назвали солодощі, які можна їсти під час дієти
Більшість людей давно звикли до думки і змирились з тим, що схуднення і солодощі – речі несумісні. Втім, за словами дієтологів, якщо споживати “правильні” солодощі...
Перехитрила отруйну змію: Тіна Кароль розповіла, як зуміла вижити під час зйомок в США
Тіна Кароль дивом залишилася жива. Те, що з нею сталося в США може вжахнути кого завгодно. На зйомках в каньйоні Антилопа на зірку напали скорпіони...