Лукашенко порадив українцям, за кого голосувати на виборах

693
Лукашенко порадив українцям, за кого голосувати на виборах - today.ua

Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час інтерв’ю інформаційному агентству Туреччини “Анадолу” дав свою оцінку ходу президентських виборів в Україні, в якому зазначив, що у першому турі ще “ніхто нічого не виграв” і як, власне, закінчиться другий тур, він не наважиться передбачити. Про це повідомляє прес-служба глави РБ.

“Я все-таки схильний думати, що ці президентські вибори виграє Порошенко”, – заявив білоруський лідер.

Олександр Лукашенко зазначив, що не аналізуватиме і не порівнюватиме двох кандидатів.

“Одного з них я дуже добре знаю. Другого я бачив тільки в кіно, я його як політика не знаю”, – зазначив Лукашенко, додавши, що у них з Петром Порошенком був колись спільний друг Михайло Саакашвілі.

За словами Лукашенка, коли Саакашвілі проводив вибори, ще будучи президентом Грузії, він вніс зміни в конституцію, почавши “займатися жартами з народом”. Це призвело до того, що політику довелося покинути Грузію і ховатися в інших країнах.

“Щоб Порошенко не довелося залазити на дах і з даху закликати українців захистити його, він зробить все для того, щоб українці його підтримали. Він повинен зробити все для того, щоб народ підтримав його”, – підкреслив Лукашенко.

Крім того, Олександр Лукашенко поділився думкою, що робити виборцям, які збираються віддати свій голос за Володимира Зеленського в якості протесту.

“Нехай мене пробачать українці, але хочу їм сказати: якщо не за кого голосувати, то і голосувати не треба. Навіщо голосувати за людину, у якій ти не впевнений”, – висловив свою думку Лукашенко.

За його словами, українці за останні роки пройшли важкий політичний шлях і вірили політикам, які їх дурили, тому громадянам України ризикувати не можна.

“Якщо вже не виходить, якщо нема за кого голосувати – значить, повторні вибори. Мені здається, це краще, ніж в черговий раз ризикнути, проголосувати, а потім гірко каятися десять або більше років”, – вважає Лукашенко.

Нагадаємо, раніше Лукашенко передбачив, що у другий тур повинні вийти Петро Порошенко та Володимир Зеленський.

загрузка...