”ЛНР” передала Україні 60 засуджених

20
"ЛНР" передала Україні 60 засуджених - today.ua

Бойовики “ЛНР” передали Україні 60 засуджених для подальшого відбування покарання на підконтрольних Україні територіях. Про це повідомила український омбудсмен Людмила Денісова на своїй сторінці в Facebook.

“Знову я на мосту у Щасті. Забрала 60 громадян України, які перебували в пенітенціарних установах Луганської області та на момент окупації Донбасу були затримані або відбували покарання за скоєні злочини”, – зазначила вона.

За словами Денісової, це вже п’ятий етап передачі ув’язнених з окупованої частини Луганської області. З грудня 2018 року по травень 2019 року в Україну було переміщено 255 засуджених.

Всього, разом з особами, яких переведено з окупованої частини Донецької області – переміщено 268 засуджених. З них вже 46 осіб звільнено.

Протягом 2014-2019 років було переведено 454 засуджених.

“Готова забрати усіх громадян України, які відбувають покарання на окупованих частинах Донбасу і висловили бажання переміститися на контрольовану Урядом України територію для продовження відбування покарання”, – додала Денісова.

Нагадаємо, місяць тому, 22 квітня, у місті Щастя Луганської області бойовики “ЛНР” також передали Україні 60 засуджених для подальшого відбування покарання на підконтрольних Україні територіях.

загрузка...