Бойовики “ЛНР“ передали Україні 60 засуджених

Сьогодні, 22 квітня, у місті Щастя Луганської області бойовики "ЛНР" передали Україні 60 засуджених для подальшого відбування покарання на підконтрольних Україні територіях. Про це повідомила український омбудсмен Людмила Денісова на своїй сторінці в Facebook.

Бойовики “ЛНР“ передали Україні 60 засуджених - today.ua

Вона зазначила, що завдяки проведеним перемовинам Україні передали 60 громадян України, які перебували в пенітенціарних установах Луганської області та на момент окупації Донбасу були затримані або відбували покарання за скоєні злочини.

"Загалом нам вдалося за період з грудня 2018 року по квітень 2019 перемістити з окупованої частини Луганської області 195 громадян України. З них вже 34 особи звільнені. Я готова забрати усіх громадян України, хто бажає переміститися на контрольовану Урядом України територію для продовження відбування покарання", - наголосила Денісова.

Нагадаємо, наприкінці березня російська сторона в Мінську відмовилася від обговорення питання звільнення українських політв’язнів за формулою "25 на 25", а також у вузькому форматі. Зокрема, українська сторона пропонувала негайно передати хворого Павла Гриба, літнього Олексія Сізоновіча і Володимира Балуха в обмін на росіян Седикова і Висоцького.