Лідер КНДР особисто зустрів президента Республіки Корея в аеропорту Пхеньяна

Лідер КНДР особисто зустрів президента Республіки Корея в аеропорту Пхеньяна - today.ua
Фото: Reuters
Loading...

Голова КНДР Кім Чен Ин особисто зустрів в аеропорту президента Республіки Корея Мун Чже Іна,  який прибув у вівторок, 18 вересня, до столиці КНДР для участі в третьому за цей рік міжкорейському саміті.

Про це повідомляє УНН.

Кім Чен Ин прибув в аеропорт у супроводі своєї дружини і вітав Мун Чже Іна і його дружину біля трапа, де лідери і їхні дружини потисли один одному руки. Після цього північнокорейські піонери вручили гостям квіти.

Мун Чже Іна також зустрічали голова Верховного народного зібрання КНДР Кім Йон Нам, завідувач відділом єдиного фронту Трудової партії Кореї Кім Йон Чхоль, голова північнокорейського Комітету з мирного об’єднання батьківщини Лі Сон Гвон і інші офіційні особи. Також в аеропорту була помічена Кім Йо Чжон, рідна сестра Кім Чен Ина і одночасно його найближчий радник.

Біля місця приземлення літака настелені червоні килимові доріжки, стоять почесна варта і військовий оркестр. Біля будівлі терміналу, розташувалася велика юрба людей в цивільному. У їхніх руках — північнокорейські прапори, а також білі прапори з зображеним на них блакитним силуетом об’єднаного Корейського півострова.

Потім Мун Чже Ін попрямував з пхеньянського аеропорту в північнокорейську урядову резиденцію Пекхвавон (Будинок ста кольорів) на одному автомобілі з Кім Чен Ином.

У резиденції відбудеться сніданок, після закінчення якого планується провести перший раунд переговорів між Мун Чже Іном і головою КНДР Кім Чен Ином.

Наразі час початку зустрічі невідомо.

Як повідомляв Today.ua, лідер Республіки Корея відправився в КНДР для обговорення питання денуклеаризації.

“Ледве дихає та ходить”: Алла Пугачова отримала нову порцію критики, краще б назавжди забула про сцену
Алла Пугачова, яка нещодавно виступила в Мінську на концерті, присвяченому 70-річному ювілею, стала об’єктом критики. І хто б міг подумати, що Сергій Сосєдов, який раніше...
До Росії – ні ногою: зірка серіалу “Свати” Анна Кошмал розкрила причину такого рішення
Анна Кошмал, що зіграла героїню Женю у серіалі "Свати",  відмовляється від поїздок в Росію. За словами української актриси, зараз не вдалий час для цього. Дівчина,...
Дієтологи назвали солодощі, які можна їсти під час дієти
Більшість людей давно звикли до думки і змирились з тим, що схуднення і солодощі – речі несумісні. Втім, за словами дієтологів, якщо споживати “правильні” солодощі...
Перехитрила отруйну змію: Тіна Кароль розповіла, як зуміла вижити під час зйомок в США
Тіна Кароль дивом залишилася жива. Те, що з нею сталося в США може вжахнути кого завгодно. На зйомках в каньйоні Антилопа на зірку напали скорпіони...