Латвія відгородилась від Росії парканом з колючим дротом

1011
Латвія відгородилась від Росії парканом з колючим дротом - today.ua

Латвія завершила будівельні роботи зі зведення 93-кілометрового забору з колючим дротом на кордоні з РФ. Про це повідомляють латвійські ЗМІ.

Зазначається, що загалом планується зміцнити і модернізувати 282,6 км латвійсько-російського кордону. Загальні витрати на будівництво складуть 21,2 млн євро.

У ЗМІ повідомляють, що на ділянках, де вже встановлено новий паркан з колючого дроту, істотно знизилася кількість порушень. У зв’язку з цим було ухвалено рішення про будівництво ще 100 аналогічних загороджень, на що додатково буде потрібно ще 5,6 млн євро.

Нагадаємо, 31 січня 2019 року Нацрада з електронних ЗМІ Латвії (NEPLP) ухвалила рішення на три місяці заборонити ретрансляцію російського телеканалу “Росія РТР”. Це було зроблено через ворожі висловлювання на адресу українців. Зокрема антиукраїнська пропаганда була виявлена ​​у передачах “Вечір з Володимиром Соловйовим” та “60 хвилин”.

Також повідомлялось, що 25 листопада 2018 року президент Латвії Раймондс Вейоніс відвідав район проведення Операції об’єднаних сил, щоб отримати актуальну інформацію по ситуації на Донбасі. Під час візиту президент Латвії оглянув зруйновані бойовиками на Донбасі житлові будинки, інтернат, лікарню та інші споруди, а також відвідав одну з військових частин ООС.

загрузка...