Київ накрило сильним смогом: показники забруднення повітря зашкалюють

У понеділок, 21 вересня, повітря в столиці за рівнем забруднення перевищило всі показники. При нормі "індексу якості повітря" від 0 до 50 пунктів на Харківському масиві Києва сьогодні вранці зафіксовано 156-164 пунктів, на Позняках - 167-200, на Осокорках - 169-341 пунктів. Причиною такого стрибка стала пожежа на сміттєвому звалищі в Дарницькому районі столиці.

Київ накрило сильним смогом: показники забруднення повітря зашкалюють - today.ua

Площа загоряння на вулиці Ревуцького, 41 склала 5000 кв. метрів. За словами місцевих жителів, вони прокинулися вночі від сильного запаху гару. Пожежа почалася на звалищі, але незабаром перекинулася на торфовища. З вікон багатоповерхівок не було видно навіть сусідні будинки. На даний момент відкритого вогню немає, але показники забруднення повітря на Лівому березі столиці залишаються незадовільними. Київ накрило сильним смогом: показники забруднення повітря зашкалюють Перше повідомлення про пожежу в Дарницькому районі столиці надійшло ще 20 вересня в 12:45. О 17:00 повідомлялося, що пожежу вдалося локалізувати, однак, вночі полум'я спалахнуло знову.

Київ накрило сильним смогом: показники забруднення повітря зашкалюють

Київська влада закриває очі на екологічну ситуацію в Дарницькому районі і від виборів до виборів годує киян обіцянками модернізувати сміттєспалювальний завод "Енергія", який розташований в Дарницькому районі столиці (вул. Колекторна 46). Поблизу заводу впритул будуються нові житлові масиви, дозвіл на будівництво яких, безумовно, дає Міськрада. Люди дихають шкідливими викидами в атмосферу, і до цього нікому немає справи. Недалеко від Харківського масиву знаходиться також Бортницька станція аерації, викиди з якої доходять до Лівого берега Києва. Для екологічної ситуації в столиці наявність цих підприємств катастрофа. Замість того, щоб переробляти сміття, його просто спалюють, і в небо над столицею вилітає вся таблиця Менделєєва.

Раніше повідомлялося, що 15 вересня недалеко від населеного пункту Чабани Києво-Святошинського району трапився прорив газопроводу високого тиску.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua