Прорив газопроводу високого тиску під Києвом: подробиці з місця подій

Розгерметизація магістрального газопроводу високого тиску сталася в ніч на вівторок, 15 вересня 2020 р, о 00.20 за Київським часом. Недалеко від населеного пункту Чабани Києво-Святошинського району.

Прорив газопроводу високого тиску під Києвом: подробиці з місця подій - today.ua

Розгерметизація магістрального газопроводу (Київ-Захід України) високого тиску діаметром 1020 мм, як повідомили в Державній службі надзвичайних ситуацій, сталася на ділянці, яку обслуговує Боярське виробниче лінійне управління магістральних газопроводів.

На сайті відомства йдеться, що у зв'язку з витоком газу на ділянці магістралі високого тиску, подача газу по даному газопроводу була припинена в 01.10 за Київським часом. На усунення поломки були спрямовані 21 співробітник ГСЧС і 5 одиниць техніки. Додатково було залучено 36 фахівців і 13 одиниць спецтехніки. Прорив газопроводу високого тиску під Києвом: подробиці з місця подій На ранок вівторка 15 вересня 2020 року, на місці аварії газопроводу працюють 6 техніків Боярського виробничого лінійного управління магістральних газопроводів. Задіяно 4 одиниці спецтехніки. Як повідомили в Боярському управлінні і в ГСЧС, постраждалих і жертв в результаті аварії немає. Про причини, які привели до розгерметизації газопроводу на даній ділянці поки не повідомляється.

Нагадаємо, в кінці серпня в Сирії стався вибух газопроводу. Уряд країни заявив про масштабне теракт, який занурив Сирію в блекаут.