Киянам перерахують завищені платіжки за електроенергію до кінця лютого

1764
Киянам перерахують завищені платіжки за електроенергію до кінця лютого - today.ua

Киянам перерахують всі помилково сплачені кошти за спожиту в січні 2019 року електроенергію і внесуть ці суми в особові рахунки. Про це повідомили в ТОВ “Київські енергетичні послуги”.

З січня в Україні змінилися постачальники електроенергії. У столиці новим постачальником стала компанія “Київські енергетичні послуги”. У зв’язку з цими змінами, у платіжках за лютий змінилися реквізити оплати, але деякі громадяни цього не помітили і помилково сплатили рахунки за спожиту в 2019 році електроенергію за старими реквізитами.

Директор компанії “Київські енергетичні послуги” Віктор Мельников пообіцяв, що до кінця лютого компанія отримає від попереднього постачальника інформацію про платежі і за спрощеною процедурою без оформлення будь-яких додаткових заяв з боку клієнтів і без відвідування центрів обслуговування проведе перерахунок.

Всі процедурні питання про перерахунок оператор системи розподілу – “ДТЕК Київські електромережі” – погодить з постачальником – “Київські енергетичні послуги”.

Киянам рекомендують оплачувати за електроенергію через особистий кабінет постачальника. Там же можна передати показання лічильника і контролювати стан своїх нарахувань і розрахунків. Оплата через сайт постачальника відбувається без оплати комісії.

Як повідомлялося, заборгованість за електроенергію в Україні у кінці 2018 року склала рекордні 33,6 млрд грн (з ПДВ), що на 16% (4,7 млрд грн) більше, ніж на початку того ж року.

Нагадаємо, в лютому українці почали отримувати платіжки від нових постачальників електроенергії. 

загрузка...