Кучма пропонує зняти блокаду з окупованих територій: ОРДЛО підтримує

Кучма пропонує зняти блокаду з окупованих територій: ОРДЛО підтримує - today.ua
Loading...

На своєму наступному засіданні Тристороння контактна група з питань урегулювання ситуації на Донбасі обговорить пропозицію очільника української делегації Леоніда Кучми, який наголосив на необхідності зняти економічну блокаду з окупованих території Донбасу.

За словами Кучми, проблему економічної блокади Донецької та Луганської областей треба вирішувати.

У свою чергу, спецпредставник ОБСЄ в ТКГ Мартін Зайдік заявив, що зняття блокади могло б стати “великим проривом”, а учасники з ОРЛО та ОРДО вже “підтримали пропозицію Кучми”.

Зайдік також наголосив, що впровадження блокади проти окупованих територій навесні 2017 року спричинило “розрив сторін”.

Як раніше повідомляв Today.ua, Леонід Кучма заявив, що засідання робочих груп з мирного врегулювання ситуації на Донбасі вперше пройшли конструктивно, адже сторони домовилися з понеділка, 10 червня, оголосити “режим тиші” у Станиці Луганській.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський повернув на переговори в Мінську Леоніда Кучму.

Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко зазначила, що новий президент залишив переговорну команду без змін, і це підтверджує, що колишній президент Петро Порошенко свого часу визначив сильну професійну групу, яка боролася за Україну.

У той же час, в Кремлі заявили, що успіх переговорного процесу щодо Донбасу залежить, насамперед, від самого Володимира Зеленського.

ПриватБанк знімає у клієнтів гроші з депозитів без їх відома
ПриватБанк відмовив клієнту у проханні розірвати депозит, при цьому знявши з його рахунку комісію. Гроші за депозитом жінці незабаром повернули, тепер вона вимагає повернути комісію,...
Листя салату і гриби: Волочкова нічого не їсть, фото виснаженої балерини потрапили у мережу
Анастасія Волочкова практично тане на очах. Судячи з нових знімків, від балерини скоро нічого не залишиться. Сьогодні в мережі з’явилося фото продуктового кошика Волочкової. Як...
Серіал “Свати” покинув ще один головний герой
Анатолій Васильєв, який зіграв у серіалі “Свати” Юрія Ковальова, вже давно перестав зніматися у відомому серіалі. В інтернеті з’являлася інформація, що таке рішення народного улюбленця...
Анастасія Заворотнюк вийшла на зв’язок: російська телеведуча розповіла про стан хворої актриси
Анастасія Заворотнюк знаходиться зараз у клініці, а навколо її персони з’являється все більше чуток про її нинішнє самопочуття. Друг сім’ї, наближений до чоловіка Анастасії Заворотнюк,...