Круглий каскад 2020: особливості модної жіночої стрижки без укладання

Кожна дівчина хоче виглядати чудово, і при цьому не витрачати багато часу на догляд за собою. Цю задачу багато в чому спрощує правильно підібрана зачіска. Однією з універсальних стрижок у 2020 році стане круглий каскад. Ця зачіска підійде як для власниць густого, так і тонкого волосся. Вона додасть йому об'єму, форми і найголовніше, таку стрижку не потрібно буде щодня укладати.

Круглий каскад 2020: особливості модної жіночої стрижки без укладання - today.ua

Каскад робиться шарами по довжині волосся рівномірно по колу. Ця стрижка прекрасно підійде на середнє чи короткє волосся. Щоб виглядати красиво і доглянуто, достатньо буде помити голову і волосся саме ляже по формі. На будь-якій дівчині круглий каскад 2020 буде виглядати омолоджуюче і жіночно. Якщо зачіска каре вважається більш класичною, то каскад більш схильний до експериментів. Дівчатам, які оберуть для себе круглий каскад, підійдуть такі техніки фарбування, як: балаяж, шатуш, каліфорнійське мелірування.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="108540,108541,108542,108543,108544"]

Зачіска каскад не вимагає щомісячного підрівнювання, достатньо раз в 3-4 місяці освіжати форму. Щоб повернути рівномірну довжину волосся, вам знадобиться якийсь час. Адже волосся стрижеться шарами і відростає нерівномірно. Стрижка також не пристосована для того, щоб робити хвостики і заплітати коси. Це слід врахувати дівчатам, які не завжди люблять ходити з розпущеним волоссям.

Круглий каскад 2020 можна зробити як з чубчиком, так і без. У будь-якому випадку зачіска виглядає елегантно, витончено і стильно.

Раніше стилісти назвали наймодніші зачіски 2020 на всі типи волосся різної довжини.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru