“Щур, що чекає кращих часів“: Влад Яма розлютив українців новим постом

Автор: Анастасия Березовская

Влад Яма, який виїхав до США в перший день російського нападу, не на жарт розлютив українців. Новий пост зірки викликав хвилю хейту на адресу танцюриста.

“Щур, що чекає кращих часів“: Влад Яма розлютив українців новим постом - today.ua

За океаном український хореограф веде прекрасне життя. Поруч із ним його родина – дружина та маленький син, який ходить до американської школи. Після переїзду Яма знайшов собі нову роботу, ставши діджеєм. Він часто відвідує вечірки, наголошуючи на тому, що вони проводяться на підтримку України, але українці йому не вірять.

В особистому обліковому записі в Інстаграм Владислав опублікував фото, зроблене під час зйомок шоу "Хто зверху?", частим гостем якої він був у минулому. "Тримаємося", - підписав пост хореограф, чим дуже розлютив своїх підписників. Фоловери накинулися на танцюриста, із сарказмом зазначаючи, що йому дуже, мабуть, важко жити в США.

“Щур, що чекає кращих часів“: Влад Яма розлютив українців новим постом

Популярні зараз

НБУ ввів в обіг нову монету номіналом 10 гривень: у чому її особливість

ТОП-5 люксових б/в позашляховиків за ціною до $4000

Грошова допомога: українці можуть отримати від держави до 100 тисяч гривень

Україна може отримати новітню систему ПРО THAAD, яка збиває все

Один із шанувальників зазначив, що не очікував такої поведінки від свого земляка із Запоріжжя, і що після цього вчинку Ямі не здобути колишню популярність в Україні: "Ви зробили свій вибір", - зазначив фанат. "Безпека сім'ї – найголовніше", - відповів хореограф. "Це зараз так боягузтво називається? В інших сім'ї немає?" – поцікавився інший коментатор. "Я за інших не відповідаю", - наголосив Яма.

“Щур, що чекає кращих часів“: Влад Яма розлютив українців новим постом

У коментарях деякі дякують зірці за допомогу ЗСУ, але рекомендують не афішувати своє безтурботне життя за океаном, інші з сарказмом зазначають, що Владу, мабуть, дуже "важко триматися" в США: "Щур, що чекає кращих часів". А треті звинуватили Яму в глузуваннях з українців.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

“Щур, що чекає кращих часів“: Влад Яма розлютив українців новим постом “Щур, що чекає кращих часів“: Влад Яма розлютив українців новим постом “Щур, що чекає кращих часів“: Влад Яма розлютив українців новим постом “Щур, що чекає кращих часів“: Влад Яма розлютив українців новим постом

Нагадаємо, блогер розкрив плани Влада Ями, який втік до США. Танцюрист має плани йти в політику.